Květen v naší družince

květnu jsme se ve družince nenudili. Na začátku měsíce jsme připravovali malá překvapení pro naše maminky, abychom pak druhou májovou neděli mohli oslavit jejich svátek. Děti na školní zahradě sbíraly pampelišky, z kterých pak p. vychovatelka uvařila pampeliškový med. Maminky potěšila vlastnoručně nazdobená sklenička. Teplé počasí nás vylákalo i na procházky. Na školní zahradě jsme s radostí využívali koloběžky, průlezky a pískoviště. Dalším květnovým tématem bylo poznávání lidského těla a v projektovém dni na téma “Smysly kolem nás“ jsme si podle her procvičili sluch, chuť, hmat, rozeznávali jsme barvy, zahráli si hmatové pexeso a smyslovou hru. Moc se nám to líbilo.

Vychovatelka Monika Brázdová